bigbed


Yükleniyor

Abana ve Çevresi

Abana'da, Tatilya'dasınız...

Yeşil ile mavinin, tabiat ananın sevgi dolu kucağında...

Çevresindeki irili ufaklı derelerin, bazen damla damla, bazen de sel gibi coşkun akan sularının denize vuslatına, su ile yunusların sonsuz aşkına, türlü türlü kuşların ormanın derinliklerinden gelen şarkılarına, sahilde dansları ile eşlik eden martıların cıvıltılarına şahitsiniz.

Abana'da, Tatilya'dasınız...

Burası küçük bir rüya ülkesi...

Tertemiz havası, bakir doğası, yazları 30 dereceyi geçmeyen, baharda ve sonbaharda ılıman, insanı rahatlatan iklimi ile sırtını Karadeniz'in muhteşem yeşilliğine dayamış bir rüya ülkesi.

Burada;

Boy boy balıkçı teknelerinin, bazen gündüz, bazen gece, denizin üzerinde salınırken size sunduğu görsel şölen doyulmazdır. Karadeniz'in olta balıkçılarına cömertliğini hiç esirgemeden verdiği balıklar, Tatilya'nın maharetli şeflerinin elinde birer lezzet festivaline dönüşür.

Orman içindeki patikalar, derin vadiler ve kanyonlar, Hacıveli koyu, Yaralıgöz dağı gibi doğal spor ve gezi alanları, tabiatın bu bölgeye fazlası ile lütufkar davrandığını düşündürecek size... Fotoğraflarınız, anılarınız ve burada kazandığınız dostlarınız sizi buradan hiçbir zaman ayırmayacak.

Nesiller boyunca...

 

 

 

Online Rezervasyon

Rezervasyon isteğinizi gönderin...

En kısa zamanda size geri dönelim...

Oda fiyatlarımızı görmek için tıklayın.

logo-footer

 

TATİLYA RESORT HOTEL

Merkez Mahallesi

Kamil Demircioğlu Caddesi

No:7 Abana / KASTAMONU

 

Tel: +90 (366) 564 19 19

Tel: +90 (366) 564 18 88

Fax: +90 (366) 564 29 29

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

YÖNETİCİ GİRİŞİ

Kullanıcı Adı
Parola
Beni Hatırla